Padėka tautinius kostiumus

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos bendruomenė gavo dovanų – 8 dizainerio Juozo Statkevičiaus sukurtus tautinius kostiumus, po 4 komplektus berniukams ir mergaitėms. Šiuos tautinius apdarus ugdytiniams padovanojo labdaros fondas ,,Švieskime vaikus“. Dėkojame Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilkaviškio skyriaus atstovams: pirmininkui Valdui Kamaičiui, Valentinui Gražuliui ir Algirdui Pilipavičiui, įteikusiems dovanas mažiesiems gražiškiečiams.

Džiaugiamės galimybe Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį pasitikti pasipuošus mūsų etninio regiono tautiniais kostiumais, tokiu būdu išreikšti meilę Lietuvai ir pagarbą šalies tradicijoms.  Padovanotus tautinius rūbus galėsime naudoti gimnazijos renginių ir švenčių metu, taip skatinti vaikų domėjimąsi etnine kultūra, papročiais ir Lietuvos istorija.  Pasimatavome, kostiumai tikrai tinka! (žr. nuotrauką).

Vilkaviškio rajone tokiomis pačiomis dovanomis džiaugiasi 12 ugdymo įstaigų, turėjusių galimybę  papuošti vaikus net 210 tautinių kostiumų.

Paruošė Evaldas Plečkaitis