Karjeros diena 2018

Karjeros diena

Š. m. virželio 7 dieną Gražiškių gimnazijos mokiniai dalyvavo karjeros dienoje, kur galėjo „įšokti į tėvų klumpes“ ir „prisimatuoti“ tėvelių bei vyresniųjų šeimos narių profesijas. Penktokus ir septintokus priėmė Vištyčio užkardos pareigūnai, devintokams darbus organizavo tėveliai stalius ir technologijų mokytojas. Jie mokyklai iš palečių gamino suoliukus. Karjeros dienoje dalyvavo Marijampolės krašto apsaugos kariškiai, kurie mokinius supažindino su šauktinių, savanorių karių gyvenimu ir tarnyba. Gimnazijoje taip pat apsilankė Vilkaviškio ugniagesių gelbėtojų komanda, kuri ne tik papasakojo apie savo pavojingą darbą, bet ir pademonstravo gelbėjimo įrangą, kiekvienas norintis galėjo „užgesinti“ gaisrą vandeniu iš gelbėtojų automobilio. Nuotraukomis pasidalinome Facebook svetainėje GGTV.

Paruošė Evaldas Plečkaitis