Gimnazijoje 2020 m. lapkričio 24–27 dienomis ugdymas organizuojamas mišriu būdu

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijoje ugdymas karantino metu 2020 m. lapkričio 24–27 dienomis vykdomas taip:

ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas vykdomas grupinio mokymo forma kasdieniu ugdymo proceso organizavimo būdu;
1–4 klasių mokinių ugdymas pagal pradinio ugdymą programą vykdomas grupinio mokymo forma kasdieniu ugdymo proceso organizavimo būdu;
5–8 klasių mokinių ugdymas pagal pagrindinio (pagrindinio ugdymo individualizuotą) ugdymo programą vykdomas nuotoliniu būdu;
I–IV gimnazijos klasių mokinių ugdymas pagal pagrindinio (pagrindinio ugdymo pritaikytą ir individualizuotą), vidurinio (vidurinio ugdymo pritaikytą) ugdymo programas vykdomas grupinio mokymo forma kasdieniu ugdymo proceso organizavimo būdu.
Vištyčio daugiafunkciame skyriuje ikimokyklinis, priešmokyklinis, pradinis ir pagrindinis ugdymas karantino metu 2020 m. lapkričio 24–27 dienomis vykdomi grupinio mokymo forma kasdieniu ugdymo proceso organizavimo būdu.

Visa informacija apie ugdymo organizavimą pandemijos metu vienoje vietoje: https://www.graziskiai.vilkaviskis.lm.lt/musu-gimnazija/nuotolinis-mokymasis

Paruošė Evaldas Plečkaitis