Po atostogų mokiniai mokysis nuotoliniu būdu

Grįžę po atostogų sausio pirmąją savaitę 1-12 kl. mokiniai mokysis nuotoliniu būdu, kaip kad buvo numatyta gruodžio 16 d. Vyriausybės nutarime. Nuotolinis mokymas numatytas iki sausio 31 d. Vyriausybė šiandien priimtame nutarime įpareigojo savivaldybių administracijas užtikrinti pradinių klasių mokinių nuotolinį ugdymą, priežiūrą ir maitinimą mokyklose, dienos centruose ar kitose įstaigose, jeigu tėvai, pvz., medikai, slaugytojai, pareigūnai, privalo darbus atlikti darbo vietoje ir negali vaikų prižiūrėti namuose. Tokia tvarka galiojo ir karantino metu pavasarį.

Švietimo įstaigos ugdymą ir veiklas #pradinukams organizuos užtikrindamos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Kaip ir iki šiol, įprastu būdu dirbs #SpecialiosiosMokyklos ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosios klasės. Taip pat veiks ikimokyklinį irr priešmokyklinį ugdymą teikiančios įstaigos, tačiau Švietimo, mokslo ir sporto ministerija rekomenduoja vaikus vesti tik tiems #tėvams, kurie neturi galimybių prižiūrėti vaikų namuose.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/SvietimoIrMoksloMinisterija

Paruošė Evaldas Plečkaitis