ERASMUS + KA1 projektas „Just Dance“ Daugpilyje (Latvija) rugpjūčio 4 14 d.

Mūsų mokykla dalyvauja dar viename KA1 projekte, kurio metu 7 mokinės šokėjos bei dvi mokytojos (šokio mokytoja Indrė Simanavičiūtė bei anglų kalbos mokytoja Simona Karalevičė) vyks į projekto partnerių susitikimą Daugpilyje, Latvijoje rugpjūčio 4 – 14 dienomis, kuriame taip pat dalyvaus latviai bei lenkai.

Projekto metu bus skatinama mokinių lyderystė, atsakomybė; mokiniai įgis naujų įgūdžių, gebėjimų, skatinančių savivertę, pasitikėjimą bei konkurencingumą būsimajame darbe. Dalyviai taip pat praplės  žinias, akiratį apie kitas Europos kultūras, ypatingai per tradicijas ir per šokį. Bus skatinamas bendravimas ir bendradarbiavimas su kitų Europos šalių mokinais. Dalyviai pildys „Jaunimo pasą“, patys organizuos veiklas bei pažins miestą.

Projekto koordinatoriai – bendruomenė „TILTS“.

Paruošė Daiva Šnipaitienė