Šioje skiltyje viešinami tarptautiniai Erasmus+ projektai. Daugiau informacijos apie Erasmus+ čia >>

Mokinių dalyvavimo Erasmus+ mobilumuose atrankos kriterijai bei jų reikšmės:

1. Mokinio paraišką anglų kalba projekto tematika (iki 10 balų).
  2. Mokinių gebėjimas bendrauti anglų kalba (anglų kalbos mokytojo vertinimas iki 10 balų).
  3. Pažymių vidurkis (10 balų)
  4. Klasės auklėtojo bei mokytojų rekomendacijos: geranoriškumas, mokinio taisyklių, susitarimų laikymasis (iki 10 balų).
  5. Mokinių aktyvus įsitraukimas į gimnazijoje, bendruomenėje organizuojamus renginius, tarybos veiklas ar kitas veiklas garsinančias gimnaziją (5 balai).
  6. Lankomumas (5 balai).
  7. Mokinių gebėjimas dalyvauti bendrauti, bendradarbiauti (5 balai).
  8. Tėvų įsitraukimas: dalyvauja susirinkimuose, klasės gyvenime, bendradarbiauja su mokytojais (5 balai)

Viso 60 balų

Norint dalyvauti projekto veiklose reikia bent 40 balų. (2/3 visų galimų balų, t.y 67%)

Prioritetas daugiausiai balų surinkusiam. Vertins Erasmus+ darbo grupė mūsų mokykloje bei koordinatoriai užsienio šalyse.

Papildomi taškai - projekto užduočių eigoje (informacija bus papildoma)

Graikijoje įvyko trečiasis „Erasmus+KA220 projekto “Rangers of Change” ROC (Pokyčių iniciatoriai) partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo Gražiškių gimnazijos ir Gražiškių gimnazijos Bartninkų Jono Basanavičiaus skyriaus mokiniai bei mokytojai.

Į Salonikų miestą graikai priėmė Lietuvos, Portugalijos, Ispanijos bei Rumunijos atstovus. Visų šalių komandas sudarė po 4 mokinius ir 2-3 mokytojus.  Mokiniai buvo svetingai priimti į graikų šeimas, kuriose teko praleisti gerą dalį išvykos. Vizito metu aptarti klausimai, susiję su klimato kaita, jos pasekmėmis bei prevencija, vyko aktyvios diskusijos, žaidimai, filmo stebėjimas šiomis temomis.

Mokiniai, apsilankę prie Termio užtvankos, vykdė savanorišką veiklą renkant šiukšles. Vėliau mūsų laukė įdomus apsilankymas Gerovassiliou vynuogyne, kur išvydome vynuogių plantaciją, užimančią 98 hektarų plotą. Čia mums papasakojo apie vyno gaminimo procesą, aprodė patalpas, kuriose tai vyksta.

Daugiau