Konkursas „Daug žinosi su pavojumi susidorosi“

Spalio 19 d. penki 8 kl. mokiniai dalyvavo konkurse „Daug žinosi – su pavojumi susidorosi“, kurį organizavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ( toliau – PAGD prie VRM Kauno PGV) Vilkaviškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Viktorinos tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi ugniagesio gelbėtojo profesija, gilinti žinias priešgaisrinės ir civilinės saugos srityje, lavinti ištvermę atliekant praktines užduotis, išmokti dirbti komandoje, ugdyti pilietiškumą ir atsakomybę ne tik už save, bet ir už aplinkinius. Mokiniams teko atlikti tris užduotis: spręsti kryžiažodį, rengtis gaisrų gesinimo kostiumu (batai, kelnės su petnešomis, striukė, pošalmis, šalmas ir pirštinės) bei atlikti dalinį kovinį išsidėstymą, paskutinė užduotis - kuo greičiau pripildyti statinę vandens. Gražiškių gimnazijos aštuntokai laimėjo pirmąją vietą, mokiniai džiaugėsi ne tik pergale, bet ir trofėjais.

Paruošė Egidijus Čivinskas