Respublikiniai projektai

Sporto rėmimo fondo projektas „Sveikas – užimtas – veiklus“ Nr. SRF-SIĮ-2019-1-0467 (koordinatorius Vilija Zajankauskienė)

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijoje startavo projektas „Sveikas – judrus – aktyvus“ sportinėms veikloms vykdyti ir sporto inventoriui ir įrangai įsigyti. Projektą finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondas (sutartis 2019m. lapkričio 20 d.). Projektas skirtas gimnazijos mokiniams, Gražiškių miestelio ir aplinkinėms bendruomenėms.
Gimnazijos siekis - ugdyti sveiką gyvenimo būdą ir stiprinti vaikų bei jaunimo sveikatą. Šiam tikslui planuojama sukurti aplinką, kuri skatintų mokinius ir miestelio bendruomenę aktyviai judėti, turiningai ir prasmingai praleisti laisvalaikį. Bus organizuojamos varžybos seniūnijos vasaros žaidynių metu, tarpklasinės, tarpmokyklinės tinklinio varžybos, kasmetinis tradicinis Gražiškių gimnazijos vardo galiūnų konkursas, įvairūs renginiai bei aktyvų laisvalaikį skatinančios akcijos.

Projektinių veiklų Facebook puslapis

INTEGRUOTA GAMTOS MOKSLŲ KURSO 5-8 KLASĖMS PROGRAMA

Eksperimentai namuose.

Jeigu negalime mokykloje - galime namuose❣Eksperimentai, juk tai smagiausia gamtos mokslų dalis ir jų niekada negana 💣✍👩‍🏫👩‍🔬👨‍🔬Bandymus atliko ir jais pasidalino 5 kl. mokiniai. Šie paprasti, su įprastiniais, namuose randamais daiktais ir maisto produktais atliekami eksperimentai tikrai sužavės kiekvieną: „Vandens ciklo modelis“, „Lavos lempa“, „Anemometro gamyba“, „Cukraus kristalas“, „Žvejyba“ ir daugelis kitų.

Paruošė Evaldas Plečkaitis