Darbuotojų poreikis

1. Skelbiamas konkursas direktoriaus pavaduotojo ūkiui  pareigoms užimti

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija (toliau – Gimnazija), savivaldybės biudžetinė įstaiga, Sūduvos g. 21A, Gražiškiai, 70340 Vilkaviškio r. sav., kodas 190486624, skelbia konkursą direktoriaus pavaduotojo ūkiui pareigoms užimti. Pareigybės aprašymas

Darbo pobūdis: Pareigybės paskirtis – organizuoti gimnazijoje atliekamas ūkines operacijas, organizuoti, vykdyti viešuosius pirkimus, užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės ir civilinės saugos, pastatų ir transporto priežiūros reikalavimų laikymąsi, organizuoti gimnazijos turto įsigijimą, naudojimą, apsaugą, ūkio ir ugdymo aprūpinimą, organizuoti gimnazijoje atliekamas ūkines operacijas ir šių operacijų dokumentavimą, organizuoti aptarnaujančio personalo darbą.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:

• Ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis su magistro ar bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintas išsilavinimas arba aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintas išsilavinimas, arba aukštesnysis išsilavinimas, įgytas iki 1995 m.
    • Darbo patirtis – ne mažesnė nei 1 metų panašaus pobūdžio darbo patirtis.
    • Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis, būti įsisavinus Microsoft Office (Word, Excel) programas.
    • Biudžetinių įstaigų veiklą reglamentuojančių Lietuvos Respublikos įstatymų, Vyriausybės nutarimų bei kitų teisės aktus žinojimas ir gebėjimas juos taikyti praktiškai.
    • Geras lietuvių kalbos mokėjimas, jos mokėjimo lygis turi atitikti teisės aktais nustatytų valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų reikalavimu.
    • Gebėjimas sklandžiai ir argumentuotai dėstyti mintis žodžiu ir raštu.

Privalumai:

• Viešųjų pirkimų organizavimo ir vykdymo patirtis arba šios srities išsilavinimas.
    • Pastatų priežiūros ar statybos srities išsilavinimas.
    • Darbų saugos, civilinės ir gaisrinės saugos kursų pažymėjimų turėjimas.
    • Geri darbo kompiuteriu ir naudojimosi DVS įgūdžiai.
    • Gebėjimas dirbti komandoje.

Pretendentas privalo pateikti:

• Prašymą leisti dalyvauti konkurse.
    • Asmens tapatybę, išsilavinimą, kvalifikaciją ir darbo stažą patvirtinančius dokumentus ir šių dokumentų kopijas.
    • Gyvenimo aprašymą (CV).
    • Užpildytą pretendento anketą.

Asmeninių privalumų sąrašą, kuriame laisva forma nurodyti gebėjimai, įgūdžiai ir dalykinės savybės.

Darbo užmokesčio dydis apskaičiuojamas, vadovaujantis Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymo 1 priedo 3 punktu. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas (baziniais dydžiais) priklauso nuo išsilavinimo ir darbo stažo – minimalus koeficientas 0,83.

Dokumentų teikimas:

Dokumentai dalyvauti konkurse teikiami 14 kalendorinių dienų nuo skelbimo paskelbimo dienos (iki 2024 m. vasario 26 d. 16 val.) į gimnazijos raštinę adresu Sūduvos g. 21A, Gražiškiai, 70340 Vilkaviškio r. sav. arba el. paštu rastine@graziskiugimnazija.lt

Atrankos būdas: testas žodžiu (pokalbis).

Telefonas pasiteirauti (8 342) 43695, mob. (8 671 68919), el. paštas rastine@graziskiugimnazija.lt

2. Reikalingas logopedas (0,5 etato)
Paruošė Evaldas Plečkaitis
Peržiūros: 1912