Asociacijos “Keliauk pirmyn” jaunimo mainų Erasmus+ projektas “Capture the moment” (Pagauk akimirką)

Dešimties Vilkaviškio rajono Gražiškių gimnazijos bei Gražiškių gimnazijos Bartninkų Jono Basanavičiaus skyriaus mokinių grupė praleido dešimt dienų Asociacijos “Keliauk pirmyn” jaunimo mainų Erasmus+ projekte “Capture the moment” (Pagauk akimirką) nuostabios Lietuvos gamtos apsuptyje – Elniakampyje. Projekte dalyvavo keturiasdešimt trys 16-19 metų jaunuoliai iš Rumunijos, Estijos, Slovakijos bei Lietuvos. Projekto tikslas supažindinti mokinius su fotografijos subtilybėmis bei nuotraukų redagavimu.
Savo žinias, įgytas projekto metu, mokiniai panoro perteikti ir kitiems. Sukvietę nedidelę mokinių grupelę, pamokė, kaip naudotis nuotraukų redagavimo programėlėmis bei padėjo ir paties suredaguoti norimas nuotraukas.
Gimnazistė Aida Bagdonaitė