In Memoriam Gediminui Murauskui 1955 2024

In Memoriam

Gediminui Murauskui

1955 – 2024

„Gerumo gėlė, užkišta už gyvybės paveikslo, užgeso...“

(J. Marcinkevičius)

Mūsų laikas kiekvieną dieną artėja link nužymėtos tam tikros ribos. Suvokiame, kad Gyvenimo siūlas nėra amžinas, tik jis kartais nutrūksta per anksti... Sausio 10 d. į Amžinybę iškeliavo Gražiškių gimnazijos darbuotojas Gediminas Murauskas. Nustojo plakusi gyventi trokštanti, džiaugsmą dalijusi širdis.

Gediminas Murauskas gimė 1955 m. gruodžio 20 d. Vilkaviškio r. Dotamų kaime. Gražiškių vidurinėje mokykloje pradėjo dirbti 1992 m. rugsėjo 1 d. dailės mokytoju. Nuo tų pačių metų lapkričio mėnesio dirbo dailės mokytoju, vairuotoju ir darbininku. Gražiškių gimnazijoje dirbo tik vairuotoju.

Tai buvo meniškos sielos žmogus, mylintis gamtą, muziką, žmones.   Visada linksmas, kiekvieną pakalbinantis, randantis tinkamą žodį. Vairuodamas autobusą anksti ryte spėdavo pažvelgti ir į žvaigždėtą dangų, pakalbinti nusiminusį mokinį ar net pagroti lūpine armonikėle. O kelionė be dainos „Juoda orchidėja“ jam ne kelionė... Buvo mylimas mokinių, kolegų ir bendradarbių už nuoširdumą, paslaugumą, optimistišką požiūrį į gyvenimą, humoro jausmą.

Sukūręs šeimą su mylima žmona Marija užaugino dukrą Kristiną ir sūnų Tomą, spėjo pasidžiaugti vaikaičiais.

Liūdime kartu su artimaisiais, kurių širdyse liko tuštuma ir žinojimas, kad mylimo žmogaus gyvenimas buvo nuspalvintas daugybe šviesių spalvų.

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos bendruomenė