Daro mokymąsi įtraukiantį ir inovatyvų

Vasario 09 dieną, penktadienį, Gražiškių gimnazijos Bartninkų J. Basanavičiaus skyriaus septintokai ir keli kitų klasių mokiniai Marijampolės STEAM centre tyrinėjo augalus, patys ruošė preparatus, stebėjo augalų kristalų formas, aiškinosi, kuo kristalai augalų ląstelėse svarbūs augalams.

Anot Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos kanclerio pavaduotojos, docentės Ilonos Tandzegolskienės, vadovaujančios kvalifikacijos tobulinimo programai „Mokymasis už mokyklos ribų: tikslai, patirtys ir grįžtamasis ryšys“, mokymasis už mokyklos ribų nauda ir vertė yra neabejotina: mokymasis už mokyklos ribų ne tik suteikia žinių, bet ir lavina bendrąsias kompetencijas, t.y. skatina bendradarbiavimą tarp grupės narių, komandos formavimą, savęs ir kito pažinimą, lavina kūrybiškumą, formuoja socialinius ir emocinius įgūdžius.

Biologijos mokytoja Janina Vasaitienė