Skelbiamas naujas konkursas direktoriaus pavaduotojo ūkiui pareigoms užimti

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija skelbia konkursą direktoriaus pavaduotojo ūkiui pareigoms užimti.

Pareigybės lygis – A2 . Pareigybės grupė – biudžetinių įstaigų vadovai ir jų pavaduotojai, kurių pareigybės priskiriamos A2 lygiui – pareigybės, kurioms būtinas ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam lygiaverte aukštojo mokslo kvalifikacija arba aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam lygiaverte aukštojo mokslo kvalifikacija.

Darbo pobūdis: Pareigybės paskirtis – organizuoti mokykloje atliekamas ūkines operacijas, organizuoti, vykdyti viešuosius pirkimus, užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės ir  civilinės saugos, pastatų ir transporto priežiūros reikalavimų laikymąsi, organizuoti gimnazijos turto  įsigijimą, naudojimą, apsaugą, ūkio ir ugdymo aprūpinimą, organizuoti gimnazijoje atliekamas ūkines operacijas ir šių operacijų dokumentavimą, organizuoti aptarnaujančio personalo darbą.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas (baziniais dydžiais) –1,04.

Dokumentų teikimas valstybės tarnybos portale (skelbimas Nr. 94283) :

Prašymai dalyvauti konkurse ir dokumentai priimami iki 2024 m. kovo 15 d. (imtinai). Numatoma konkurso data kovo 20 d.

Telefonas pasiteirauti (8 342) 43695, el. paštas rastine@graziskiugimnazija.lt

arba mob. tel. (8 671 68919), direktore@graziskiugimnazija.lt