Nuo 2018 m. spalio mėn. iki 2019 m. gegužės mėn. buvo vykdomas projektas  „Let‘s create a story“, kurį organizavo Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centras. Dalyvavo 41 komanda iš Lietuvos, Latvijos ir Turkijos. Mokiniams pagal pateiktą istorijos pradžią reikėjo sukurti atitinkamą pasakojimo dalį bei pateikti iliustracijas. Prie istorijos kūrimo prisidėjo ir mūsų gimnazijos 8 – 9 klasių mokiniai: Romantė Šiupšinskaitė, Povilas Kojutis, Paulius Ulevičius, Greta Kerevičiūtė, Miglė Jankauskaitė, Kamilė Rekešiūtė, Aistė Jarašiūnaitė. Mokinius paskatino ir jiems padėjo anglų kalbos mokytojos Simona Karalevičė ir Aistė Petkevičiūtė. 2019-05-24 vyko projekto finalas, mokiniai buvo įteiktos padėkos.

Mokinių projekto "Vieną kartą" metu paruošta elektroninė pasakų knyga

Paruošė Evaldas Plečkaitis