Prizinė vieta tarptautiniame fotografijos konkurse

Kauno moksleivių techninės kūrybos centras organizavo XIII tarptautinį jaunimo fotografijos konkursą „YOUNG PEOPLE IN THE XXI CENTURY 2021“ („JAUNAS ŽMOGUS XXI AMŽIUJE 2021“). Iš viso dalyvavo 279 autoriai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos ir net Kinijos, kurie pateikė 1957 nuotraukas. Mano darbai 17-19 metų amžiaus grupėje pelnė trečiąją vietą. Apie foto serijas, siųstas į šį konkursą:

Hidden Feelings (Paslėpti jausmai)
Šių dienų žmogus stengiasi nuslėpti tikruosius jausmus, užrakindamas juos savo viduje, tikėdamasis, jog visos emocijos ir jausmai laikui bėgant išnyks. Moderni visuomenė neturi užtektinai drąsos, jog galėtų išsakyti visa tai, kas dedasi jos viduje. Bijo apnuoginti savo sielą, parodyti emocionalumą ir silpnumą.

Eclipse (Užtemimas)
Kiekvienas žmogus savo gyvenime yra bent kartą išgyvenęs juodąjį laikotarpį, kai praranda motyvaciją, pasitikėjimą savimi, viltį ir džiaugsmą. Tokiomis dienomis įvyksta minčių užtemimas.

Paruošė Deimantė Šuliauskaitė, IIIB klasės mokinė