Planavimo dokumentai

Pateiktoje lentelėje matyti dokumento tipas (word/excel/pdf ir t.t.). Paspaudus ant norimo dokumento, jis bus parsisiųstas.

Dėmesio pdf dokumentai parsisiunčiami paspaudus dešinį pelės klavišą - įrašyti kaip (save link as...)

Veiklos vertinimas ir įsivertinimas

2018 metais veiklos atliktas trijų rodiklių giluminis vidaus kokybės įsivertinimas.
Mokinio pasiekimai ir pažanga (1.2.1 rodiklis) išvados: gimnazijoje sukurta ir veikia mokinio asmeninės pažangos stebėjimo, fiksavimo ir vertinimo, rezultatų analizavimo ir panaudojimo sistema – visi 5–12 klasių mokiniai pildo Mokinio ūgties dienoraštį, kaupia darbus ir atlieka refleksijas, 98 proc. aptaria daromą pažangą, mokymosi spragas bei priemones joms ištaisyti, mokiniai mokosi įsivertinti savo pasiekimus ir pažangą teigia 90 proc. mokinių, 94 proc. tėvų, 96 proc. mokytojų; 87 proc. mokinių ir 67 proc. tėvų teigia, kad laikomasi vienodos vertinimo tvarkos, 86 proc. mokinių geba analizuoti ir palyginti savo mokymosi rezultatus su ankstesniais; 96 proc. mokytojų informaciją panaudoja ugdymui tobulinti. Tėvai teigia, kad pakankamai dėmesio skiriama mokinių iniciatyvumo, aktyvumo skatinimui (93 proc.), kūrybiškumo plėtojimui (96 proc.), savarankiškumui ugdyti ir pasitikėjimui savo jėgomis skatinti (85 proc.), nuostatai prisiimti atsakomybei už savo veiksmus ugdyti (91 proc.).

NMVA 2018 m. ataskaitos

BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ VEIKLOS KOKYBĖS IŠORĖS VERTINIMAS (2014 m. santrumpa)

VILKAVIŠKIO R. GRAŽIŠKIŲ GIMNAZIJOS VEIKLOS TOBULINIMO VEIKSMŲ PLANAS 2015-2019 m.

TARPTAUTINĖ GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMA

„Gamtosauginių mokyklų programą“ Lietuvoje koordinuoja oficialus tarptautinio Aplinkosauginio švietimo fondo atstovas – visuomeninė organizacija „Lietuvos žaliųjų judėjimas“. Programos įgyvendinimą Lietuvoje prižiūri Nacionalinė Gamtosauginių mokyklų programos taryba, kuri sprendžia, ar mokykla nusipelnė gauti Žaliąją vėliavą, taip pat renka įvairių konkursų laimėtojus.

Aplinkosauginio švietimo fondas (FEE – Foundation for Enviromental) – 1981 m. įkurta tarptautinė nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija.

Pagrindinis Fondo tikslas – aplinkosauginis švietimas ir visuomenės savimonės kėlimas, XXI a. darbotvarkės įgyvendinimas, įtraukiant įvairaus amžiaus ir tautybių žmones per formalų ir neformalų švietimą.

Savo tikslus Aplinkosauginio švietimo fondas (FEE) įgyvendina vykdydamas penkias programas: Mėlynosios vėliavos, Miškų pažinimo, Jaunųjų aplinkosaugos reporterių, Žaliojo rakto, Gamtosauginių mokyklų.

Gamtosauginių mokyklų programoje nuo 2018 metų dalyvauja ir Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija.

Gamtosauginių mokyklų programa orientuoja mokyklas į praktinę gamtosauginę veiklą, skatina mokyklų bendruomenių aktyvumą, ugdo mokinių kūrybiškumą. Remiantis įvairiais darnaus vystymosi aspektais ir kuriant ryšius su bendruomenėmis, Gamtosauginės mokyklos yra ideali programa, įgyvendinanti Vietos Darbotvarkę 21 mokykloje. Programos Gamtosauginės mokyklos nauda – aplinkosauginių žinių augimas, vietinės bendruomenės įtraukimas, vandens bei energijos vartojimo mažinimas, tarptautinių ryšių užmezgimas ir t.t. Programos dalyviai, įvykdę Aplinkosauginio švietimo fondo keliamus reikalavimus, apdovanojami Žaliąja vėliava. Šis apdovanojimas, kaip ir kiti FEE apdovanojimai, suteikiamas vieneriems metams.

Už tinkamą aplinkosauginę veiklą pirmąja Žaliąja vėliava mūsų gimnazija apdovanota 2019 metų birželio 3 dieną.

Plačiau skaityti: